Publiceringsdatum: 2026-03-10
Vill du arbeta inom transport, distribution, lager-branschen? Här är din möjlighet att bli en del av teamet hos Foodora AB genom att arbeta som budbilsförare. Foodora AB behöver någon som vill arbeta deltid. Om du är tillgänglig för 11 dagar upp till 3 månader, ta en titt på denna jobbannons.
Att bo i närheten av Malmö kan vara en fördel för denna position, så om du redan bor i området bör du överväga att söka jobbet. Om du tycker att det låter intressant att börja jobba hos Foodora AB i rollen som budbilsförare så har de just nu tjugo lediga tjänster som skulle kunna vara en perfekt match för dig! Bli en del av teamet hos Foodora AB som budbilsförare genom att ansöka senast tisdag den trettioförsta mars 2026.
Join us as a foodora Courier. Experience or no experience, we will teach all you need to know! Ready to roll? Apply now as a Rider.
👉 Apply now!
***********
Bli ett foodora-bud. Erfarenhet eller ingen erfarenhet, vi lär dig allt du behöver veta! Redo att rulla? Ansök nu som Rider.
Vad du behöver ha:
👉 Ansök nu!
| Antal tjänster | 20 |
|---|---|
| Arbetstid | Deltid |
| Företagsnamn | Foodora AB |
| Lön | Fast och rörlig lön |
| Omfattning | 11 dagar - upp till 3 månader |
| Organisationsnummer | 5590075643 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Budbilsförare |
| Yrkesområde | Transport, distribution, lager |
Foodora AB söker tjugo personer till denna tjänst som budbilsförare med placerings i Malmö. Om det låter intressant att arbeta som budbilsförare hos Foodora AB skickar du in din ansökan senast 2026-03-31.
Källa: Arbetsförmedlingen
Foodora AB söker två personer till tjänsten som budbilsförare i Helsingborg.
2026-03-11
Mer infoFoodora AB söker två personer till tjänsten som budbilsförare i Linköping.
2026-03-12
Mer infoFoodora AB söker personer till tjänsten som budbilsförare i Göteborg.
2026-03-10
Mer info